Build Skills with our trainings

Sign up now!

Pronari i Agjencisë “Veneta Travel”, dyshohet për vetëvrasje

Dhj 31, 2020

Sot në Prishtinë në lokalet e Agjencisë “Veneta Travel” në rrugën “Garibaldi, sipas të dhënave të policisë, dyshohet se është vetëvra ponari i kësaj agjencie. Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe ekipi mjekësor ka konfirmuar se një person është pa shenje jete.

Hetuesit policor me prokurorinë kanë nisur hetimin për ngjarjen që ndodhi sot.

PUBLIKIME

LAJME

THELLESISHT

DIALOG

Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II

Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II

Pesë aplikantë që paraqitën një aplikacion për “Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II”, Tv Tema, Internews, RTV Puls, Radio Gorazdevac dhe Besnik Krasniqi do të marrin mbështetje.

BARAZI

Womair: Informimi i grave dhe burrave për cilësinë e ajrit

Womair: Informimi i grave dhe burrave për cilësinë e ajrit

Më 19 nëntor, nga ora 10:00 deri në 12:00 në KosovaLive u mbajt ngjarja interaktive “Womair”, e cila kishte për qëllim informimin e djemve, vajzave, grave, burrave, çifteve dhe të gjithë të interesuarve, pa dallim, për mënyrat më efektive për përmirësimin e cilësisë së ajrit në hapësira të brendshme dhe të jashtme.

EDUKIM