Build Skills with our trainings

Sign up now!

Mesazhi i presidentes Osmani me rastin e Ditës Kombëtare të Francës – Dita e Bastijës

Kor 14, 2021

Mesazhi i presidentes Vjosa Osmani me rastin e Ditës Kombëtare të Francës – Dita e Bastijës.

Osmani në postimin e saj në Facebook ka uruar presidentin e Francës, Emmanuel Macron dhe popullin francez, me rastin e Ditës Kombëtare të Francës – Dita e Bastijës

PUBLIKIME

LAJME

THELLESISHT

DIALOG

Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II

Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II

Pesë aplikantë që paraqitën një aplikacion për “Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II”, Tv Tema, Internews, RTV Puls, Radio Gorazdevac dhe Besnik Krasniqi do të marrin mbështetje.

BARAZI

Womair: Informimi i grave dhe burrave për cilësinë e ajrit

Womair: Informimi i grave dhe burrave për cilësinë e ajrit

Më 19 nëntor, nga ora 10:00 deri në 12:00 në KosovaLive u mbajt ngjarja interaktive “Womair”, e cila kishte për qëllim informimin e djemve, vajzave, grave, burrave, çifteve dhe të gjithë të interesuarve, pa dallim, për mënyrat më efektive për përmirësimin e cilësisë së ajrit në hapësira të brendshme dhe të jashtme.

EDUKIM