Build Skills with our trainings

Sign up now!

Kosova sot feston 13 vjetorin e Pavarësisë

Shk 17, 2021

Me rastin e 13 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës sot Garda ceremoniale e FSK-së ka bërë ngritjen e flamurit shtetëror në oborrin e Qeverisë.

Të pranishëm në këtë ceremoni ishin u.d. Vjosa Osmani dhe u.d. e kryeministrit Avdullah Hoti.

 

PUBLIKIME

LAJME

THELLESISHT

DIALOG

Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II

Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II

Pesë aplikantë që paraqitën një aplikacion për “Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II”, Tv Tema, Internews, RTV Puls, Radio Gorazdevac dhe Besnik Krasniqi do të marrin mbështetje.

BARAZI

Womair: Informimi i grave dhe burrave për cilësinë e ajrit

Womair: Informimi i grave dhe burrave për cilësinë e ajrit

Më 19 nëntor, nga ora 10:00 deri në 12:00 në KosovaLive u mbajt ngjarja interaktive “Womair”, e cila kishte për qëllim informimin e djemve, vajzave, grave, burrave, çifteve dhe të gjithë të interesuarve, pa dallim, për mënyrat më efektive për përmirësimin e cilësisë së ajrit në hapësira të brendshme dhe të jashtme.

EDUKIM