Build Skills with our trainings

Sign up now!

Kryeministri Kurti: Distria e artë, faleminderit që po na bëni krenar

Kor 24, 2021

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti  uron Distria Krasniqin me rastin e fitores së medales së artë në garën e parë në Lojërat Olimpike Tokio 2020.

Ai në postimin e tij në Facebook ka falëderuar duke thënë se po na bëni krenar secilin prej nesh.

 

DISTRIA E ARTË
Në garën e parë në Lojërat Olimpike Tokio 2020, Kosova fiton medaljen e artë.
Faleminderit që po bëni krenar secilin prej nesh. Me zemër jam me ju në Tokio.

PUBLIKIME

LAJME

THELLESISHT

DIALOG

Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II

Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II

Pesë aplikantë që paraqitën një aplikacion për “Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II”, Tv Tema, Internews, RTV Puls, Radio Gorazdevac dhe Besnik Krasniqi do të marrin mbështetje.

BARAZI

Womair: Informimi i grave dhe burrave për cilësinë e ajrit

Womair: Informimi i grave dhe burrave për cilësinë e ajrit

Më 19 nëntor, nga ora 10:00 deri në 12:00 në KosovaLive u mbajt ngjarja interaktive “Womair”, e cila kishte për qëllim informimin e djemve, vajzave, grave, burrave, çifteve dhe të gjithë të interesuarve, pa dallim, për mënyrat më efektive për përmirësimin e cilësisë së ajrit në hapësira të brendshme dhe të jashtme.

EDUKIM