5 raste pozitive me COVID-19 gjithsej 107.410, shëruar 102.966

5 raste pozitive me COVID-19 gjithsej 107.410, shëruar 102.966

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë së Kosovës përmes postimit në rrjetin social Facebook, ka publikuar rastet e të infektuarve me COVID-19, më 31.05.2021. Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën...