MSh: Qendrat e vaksinimit punojnë vetëm gjatë ditëve të punës

MSh: Qendrat e vaksinimit punojnë vetëm gjatë ditëve të punës

Ministria e Shëndetësisë u rikujton qytetarëve dhe publikut se pas pas përmbushjes së planit pesë javor që të vaksinohet edhe ditëve të vikendit dhe me intensifikimin e punës së ekipeve mobile për vaksinim kundër COVID-19, prej tre javësh, qendrat e vaksinimit punojnë...
25 raste me COVID-19, shëruar 9, asnjë rast i vdekjes

25 raste me COVID-19, shëruar 9, asnjë rast i vdekjes

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë së Kosovës përmes postimit në rrjetin social Facebook, ka publikuar rastet e të infektuarve me COVID-19, më 30.10.2021. Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në...